Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ing. Zdeněk Zídek
Starosta

Novinky

20.10.2017

Informace k místu a konání voleb 2017

Volební místnost v Lipně nad Vltavou se nachází v Obecním domě č.p. 37, v horní části obce vedle pošty, pod prodejnou JEDNOTA. Více informací v příloze.

Detail Aktuality

20.10.2017 - 22.10.2017

Informace k místu a konání voleb

Detail Úřední deska

17.10.2017

Upozornění vlastníků nemovitostí na potřebu ořezu popř. odstranění dřevin

Dovolte, abychom Vás upozornili na nutnost dodržení zákona č. 458/2000 Sb. (energetický zákon) a povinnosti, které z něj plynou. Jedná se o odstranění dřevin ohrožující bezpečný a spolehlivý provoz elektrického distribučního zařízení. Více v přílohách.

Detail Aktuality

11.10.2017

Booking.com den v Lipně nad Vltavou

Děkujeme kolektivu zaměstnanců společnosti Booking.com za pomoc při posezónním úklidu a sbírání odpadků podél cyklostezky v Lipně nad Vltavou a cesty směrem ke Stezce korunami stromů. Obec Lipno nad Vltavou

Detail Aktuality

06.10.2017

INFORMACE PRO KLIENTY KOMERČNÍ BANKY

Rekonstrukce pobočky KB Vyšší Brod, Náměstí 80. Vážení klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že od 9. října do 1. prosince probíhá rekonstrukce pobočky. Po jejím ukončení Vás rádi přivítáme v nových, pohodlnějších prostorách. Od 9. 10. do 1. 12. bude pro Vás otevřena hotovostní pobočka na původní adrese Náměstí 80 (objekt náhradního provozu uvnitř areálu). Za způsobené omezení se omlouváme. Děkujeme za pochopení. Komerční banka, a. s.

Detail Aktuality